Pracownik magazynu - elektornika, kosmetyki do 18€

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Herten , Herten , Holandia

Opis stanowiska:

Będziesz pracować w tym centrum logistycznym, gdzie przechowują produkty z szerokiej gamy sklepów internetowych. Są to wszystkie produkty konsumenckie, od produktów kosmetycznych po elektroniczne

Kompletowanie produktów, umieszczanie ich do działu opakowań. Pakowanie towarów w kartony/pudełka. Opróżnianie kontynentów i przygotowywanie do transportu. W firmie panuje naprawdę miła atmosfera, wszyscy uwielbiają tam pracować.

GDZIE? Holandia, Herten

ZA ILE? Twoja stawka podstawowa wyniesie €12,00/h brutto

  • 125% dodatku w sobotę za godzinę tj. €15,00/h brutto
  •  150% dodatku w niedzielę za godzinę tj. €18,00/h brutto

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego/ holenderskiego (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo co tydzień
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie