Pracownik magazynu 13,45€ - zbieranie zamówień

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Herten , Herten , Holandia

Opis stanowiska:będziesz pracować na magazynie. Twoje główne zadania to:

• Kompletacja zamówień za pomocą elektrycznego wózka paletowego

• Kompletacja zamówień za pomocą systemu głosowego

• Sprawdzanie poprawności zamówień m.in. pod względem numerów i usterek

• Przygotowywanie zamówień do dostawy, układanie ich w stosy i owijanie palety folią

(praca w chłodni, -25 st. C)

GDZIE? Holandia, okolice Herten

ZA ILE? Twoja stawka podstawowa brutto wyniesie €13,45//h

Wymagania:

  • język angielski
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy:

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie