Pracownik fizyczny pomocnik lakiernika. Darmowe zakwaterowanie. Umowa na warunkach niemieckich.

Stawka

1 900.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Niemcy

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pomocnik lakiernika

Główne obowiązki:

  • przygotowywanie powierzchni do pokrycia jej warstwą lakieru
  • malowanie bądź nakładanie powłoki lakierniczej z farb oraz lakierów na części metalowe różnych maszyn i sprzętów
  • osuszanie polakierowanej powierzchni i dopasowanie odpowiednich technik jej utrwalania
  • wykonywanie poleceń lakiernika

Wymagania

  • niemiecki A2 + auto – wymóg konieczny

Nasza oferta

  • stawka 13,50 € brutto + 2€ netto do godziny
  • wynagrodzenie miesięczne 1900€
  • praca jedną zmianę + możliwość nadgodziny
  • zeit konto to tylko 5h/ miesiąc
  • praca tylko i wyłącznie na dłuższy okres czasu
  • zakwaterowanie darmowe
  • niemiecka umowa o prace
  • opieka polskojęzyczna
  • pełne wsparcie kandydatów
  • praca od zaraz