Pracownik fizyczny - Pakowacz (listwy) * 13.27 € brutto/ h

Stawka

13.27
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Nijmegen , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, firma produkcyjna z okolic Nijmegen, Ravenstein, poszukuje pracowników produkcji - pakowaczy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie produktów do wykończenia wnętrz (m.in. listwy przypodłogowe, opaski, parapety, drzwi i boazerie) w tworzywa sztuczne. Do Twoich zadań należeć będzie przygotowanie produktów i materiałów, dopasowanie długości listew do opakowań, a także utrzymywanie miejsca w pracy w czystości oraz przestrzeganie zasad BHP.
Praca na 2 zmiany (07:00 - 16:00 / 15:00 - 00:00)

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (B1)
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Masz doświadczenie jako pracownik fizyczny

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: 13.27 € brutto/ h
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 2-osobowych, koszt 115 € tygodniowo) i ubezpieczenie (koszt na tydzień 33.42 €)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym lub rowerem
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    ***** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) *****