Pracownik fizyczny/ BRUKARZ z własnym samochodem (Bez języka) * od 14.13 € brutto/ h

Stawka

14.13
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Brukarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Emmen , Emmen , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, firma budowlana z okolic Emmen, Gees poszukuje pracowników fizycznych - brukarzy.

Poszukujemy pracownika do pracy jako brukarz przy układaniu kostki brukowej oraz innych pracach związanych z budową i remontami nawierzchni drogowych, chodników, placów oraz tarasów. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie w wykonywaniu różnorodnych zadań związanych z układaniem i naprawą nawierzchni. Do Twoich zadań należeć będzie:
  • przygotowywaniu terenu pod układanie kostki brukowej
  • układanie kostki brukowej i krawężników zgodnie z projektem
  • układanie kabli i rur
  • współpraca z innymi pracownikami na placu budowy
  • dbanie o porządek i czystość na placu budowy oraz utrzymanie narzędzi w odpowiednim stanie
Przyjazd na lokację od poniedziałku do piątku. Praca na 1 zmianę. Praca długoterminowa

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV, jeśli:

  • Cechujesz się dobrą kondycją fizyczną i zręcznością
  • Jesteś gotowy do pracy na świeżym powietrzu
  • Posiadasz prawo jazdy i posiadasz własny samochód
  • Posiadasz własne konto bankowe
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne, a także odzież przeciwdeszczową i buty ochronne.

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: od 14.13 € brutto/ h + nadgodziny
    (pierwsze wynagrodzenie w drugim tygodniu pracy - w czwartek)
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w domkach 4-osobowych, w pokojach 2-osobowych, koszt 105 € tygodniowo)
  • Ubezpieczenie (koszt na tydzień 35 €)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym lub rowerem
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    **** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) ****