Pracownik domów seniora Bawaria niemiecka umowa ok. 2000€ netto lub więcej!

Stawka

2 000.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko opiekuna/opiekunki domach opieki na terenie Bawarii.

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Doświadczenie w pracy w szpitalu/domu opieki lub ukończony kurs opiekuna
  • Elastyczność, gotowość do pracy zmianowej

Nasza oferta

  • Niemiecka umowa na czas nieokreślony
  • Umowa na pełny etat (151,67 godzin w miesiącu z możliwością robienia nadgodzin)
  • Zakwaterowanie w domu opieki (bezpłatne)
  • Dieta za każdy przepracowany dzień
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • Dodatek świąteczny i urlopowy
  • 150,00€ netto premii za 100% frekwencję
  • 30 dni urlopu
  • Zapewniamy ubranie robocze
  • Dodatki płacowe w domach opieki: soboty 25%, niedziele 50%, święta 100%, nadgodziny 25%, nocki 25%,
  • Dodatki w klinikach: soboty 20%, niedziele 25%, święta 35%, nocki 20%
  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego