Opiekun/ka w heimach - Monachium i okolice - do 17,00€/h - z zakwaterowaniem!

Stawka

1 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Erding , Ebersberg , Dachau , Niemcy

Opis stanowiska

Szukasz stałej pracy na niemieckiej umowie?
Chcesz pracować na pełny etat i po pracy cieszyć się czasem wolnym?
Chcesz spróbować swoich sił w pracy w domach opieki?
Dobrze trafiłeś/aś!

Obecnie poszukujemy opiekunów/opiekunek dla naszych klientów w Monachium i okolicach.

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w opiece
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • elastyczność i gotowość do pracy zmianowej

Nasza oferta

  • niemiecka umowa na pełny etat na czas nieokreślony
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w domach jednorodzinnych
  • dieta za każdy przepracowany dzień
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • dodatek świąteczny i urlopowy
  • 150,00€ netto miesięcznie premii za 100% frekwencję
  • 30 dni urlopu
  • zapewniamy ubranie robocze
  • dodatki płacowe: soboty 25%, niedziele 50%, święta 100%, nadgodziny 25%, nocki 25%
  • możliwość korzystania z samochodu służbowego