Pracownik budowlany / operator minikoparki (światłowody) od 18,00€ brutto/h, Verl, Niemcy

Stawka

18.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Verl , Niemcy

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - niemieckiej firmy świadczącej usługi montażu światłowodów - poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik budowlany / operator minikoparki (światłowody)

Miejsce pracy: Verl, Niemcy

Zakwaterowanie: zorganizowane

Miejsce pracy: Verl (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • obsługa minikoparki przy montażu światłowodów
  • prace związane z układanie nawierzchni (kostka brukowa, asfalt)
  • praca fizyczna w różnych warunkach atmosferycznych
  • prace w zespole 5 osobowym
  • praca poniedziałek - sobota (9h dziennie)

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w obsłudze minikoparki
  • kilkuletnie doświadczenie w pracach budowlanych przy kosce brukowej, asfalcie
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • systematyczność, dokładność, punktualność
  • umiejętność pracy w grupie
  • sprawność fizyczna oraz chęć do pracy w różnych warunkach atmosferycznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • stawkę od 18,00€/h brutto tj. 3888€/miesiąc brutto (2000€/miesiąc netto z mieszkaniem i ubezpieczeniem)
  • możliwość podwyżki po 3 miesiącach stawki  do 20€/h brutto plus dodatkowe 50€/ tydzień
  • gwarantowane 54h tygodniowo
  • motywujące systemy premiowania
  • stałą pracę w stabilnej firmie
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania (pokój 3-4 osobowy)
  • zorganizowany transport przez pracodawcę
  • możliwość pracy w systemie rotacyjnym (po przepracowaniu 4 tygodni dla 3 osób z grupy 5 osobowej)

CV w j. niemieckim

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Aplikuj: https://utm.guru/ugfMc

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 690 630 543, 503 028 187