Pracownik budowlany / Cieśla szalunkowy – praca Szwecja

Lokalizacja

Szwecja

Nasza oferta

Lokalizacja: Szwecja (Stockholm, Angelholm (ok. Helsingborg).

Zakres obowiązków:

  • - montaż i demontaż systemów szalunkowych (Doka, Peri – głównie).

Ogólne wymagania:

  • - doświadczenie w pracach budowlanych , stanach surowych (żelbety),
  • - znajomość systemów szalunkowych,
  • - samodzielność i uczciwość.

Co możemy dać:

  • polska umowa o pracę na cały etat,
  • stałą pracę od zaraz,
  • stawkę od 12 euro na rękę (od 123 SEK netto/h), dla osób ze znajomością rysunku technicznego – do ustalenia z kierownikiem,
  • zakwaterowanie - nic nie płacisz za wynajem, godne warunki zakwaterowania,
  • narzędzia i odzież,
  • zaliczki,
  • darmowy transport lokalny w Szwecji oraz bilet do pracy.

Siedziba firmy – Warszawa – podpisanie umowy na miejscu – koniecznie.
Zatrudnienie bezpośrednio w firmie (bez pośredników).

TYLKO osoby zainteresowane.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.