Pracownik budowlany (cieśla, murarz, zbrojarz)

Nasza oferta

Rodzinna firma budowlana istniejąca od 2002 roku, zajmująca się budownictwem mieszkaniowym, prywatnym oraz przemysłowym poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy - Ingersheim

Zadania:

  • Budowa domów jednorodzinnych od podstaw,
  • Remonty budynków.

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracach ciesielskich, zbrojarskich i murarskich,
  • Umiejętność odczytywania planów technicznych,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Zaangażowanie oraz chęć do pracy.

Gwarantujemy:
  • Stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę - podpisanie umowy na miejscu, w Niemczech,
  • Praca maksymalnie 10 godzin dziennie, sobota 5 godzin,
  • Dojazdy w Niemczech i zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
  • Zjazdy do Polski co 5/7 tygodni na tydzień,
  • Odzież i narzędzia do pracy,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.