Pracownik biura/rekruter - płatne praktyki, darmowe zakwaterowanie

Opis stanowiska:

Do biura w Herford poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za:
  • rekrutację pracowników na stanowiska pracy w zachodnich Niemczech,
  • prowadzenie rozmów na miejscu / telefonicznych lub wirtualnych z potencjalnymi kandydatami,
  • tworzenie ogłoszeń o pracę i zarządzanie portalami z ogłoszeniami,
  • aktywne pozyskiwanie pracowników poprzez kampanie w mediach społecznościowych,
  • zarządzanie kampaniami newsletterowymi,
  • zawieranie umów o pracę z wybranymi kandydatami,
  • szkolenie pracowników,
  • zapewnienie pracownikom środków ochrony indywidualnej.

Wymagania

  • podstawowa znajomość j. niemieckiego i chęć dalszej nauki (2 razy w tygodniu prowadzimy szkolenia),
  • chęć podjęcia pracy w terminie od 1.08.2023 r.,
  • umiejętność obsługi komputera i podstawowych programów pakietu Office.

Nasza oferta

  • zapewniamy zakwaterowanie,
  • indywidualna pomoc na miejscu przez polskojęzycznego koordynatora,
  • umowę podpisujemy na 3 lata,
  • pełen pakiet socjalny,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pomoc w uzyskaniu Kindergeld.

Zachęcamy do przesyłania aplikacji!
Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami.
Prosimy również o dodanie do CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.