Operator dźwigu

Stawka

3 000.00 - 3 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Niemcy

Witamy. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, która pomoże Ci znaleźć dobrą pracę na terenie Niemiec. Oferujemy niemiecką umowę oraz ubezpieczenie, wysoką stawkę z bonusami, pomoc ze strony polskiego i niemieckiego biura na każdym etapie. Za to od Ciebie wymagamy tylko chęci i zaangażowania w pracy.

Miejsce pracy: Okolice Bremerhaven (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Przenoszenie ciężkich elementów (rury, kontenery) za pomocą dźwigu we wskazanie miejsce

Wymagania:

  • Uprawnienia na obsługę dźwigów
  • Komunikatywny niemiecki

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę oraz ubezpieczenie
  • Zorganizowanie noclegu
  • Pracę od zaraz
  • Pracę na dłuższy czas
  • Bonusy do wypłaty osiągające ponad 700€
  • Dodatek do ubrań roboczych
  • Dodatek za dojazd do pracy
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin
  • Pomoc ze strony biura na każdym etapie

Mamy dla Państwa również wiele innych ofert (dla spawaczy, lakierników, laminiarzy, stolarzy, elektryków, itd). Po wszystkie informacje proszę dzwonić lub wysłać CV na nasz mail.

Prosimy kontaktować się pod numerem: +48 537 388 727