PRACE W LUKSUSOWYCH HOTELACH - praca Niemcy, JĘZYK NIEMIECKI.

Kategoria

Recepcja , HoReCa

Lokalizacja

Hohen Neuendorf , Berlin , Cottbus , Niemcy

Opis stanowiska

  • kucharze
  • kelnerzy
  • kierownicy służby pięter
  • animatorzy czasu wolnego
  • recepcjoniści
  • barmani

Wymagania

  • dokładność i precyzyjność
  • język niemiecki- komunikatywny
  • doświadczenie mile widziane

Nasza oferta

  • niemiecka umowę o pracę
  • wynagrodzenie płatne, zawsze na czas!!!
  • stawki godzinowe powiększone o diete!
  • stała współpraca
  • zakwaterowanie - wysoki standard
  • DARMOWY dojazd do i z pracy
  • DARMOWE szkolenie

Więcej informacji udzielamy telefonicznie.
Zapraszamy do kontaktu!

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę JobRun (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).