Praca w opiece w Irlandii. Od 1760 do 2504 euro miesięcznie za 35 do 48 h w tygodniu. Z zamieszkaniem i wyżywieniem.

Stawka

1 760.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Irlandia

Opis stanowiska

Opiekunka osoby starszej z zamieszkaniem w domu podopiecznego/podopiecznej.

Bezpieczna praca w miejscu zamieszkania. Nie musisz dojeżdżać do pracy, pracujesz tam, gdzie mieszkasz!

Możesz bardzo dużo oszczędzić- nie ponosisz żadnych kosztów swojego utrzymania!

Obowiązki:
W zależności od indywidulanych potrzeb danego podopiecznego/podopiecznej:

  • higiena osobista
  • ubieranie
  • gotowanie
  • prace domowe (sprzątanie, pranie, odkurzanie)
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • zakupy
  • podawanie leków

Znasz kogoś kto mógłby być zainteresowany taką pracą? Powiedz mu o naszej ofercie i otrzymaj 200 euro nagrody!

Wymagania

  • Komunikatywny/dobry poziom języka angielskiego
  • Zawodowe doświadczenie w opiece nad osobami starzymi
  • Troskliwa i przyjazna osobowość
  • Elastyczność i wyrozumiałość
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność współpracy
  • Nie potrzebujesz profesjonalnego szkolenia w zakresie opieki nad osobami starszymi - zapewniamy je Tobie!

Nasza oferta

Poszukujemy empatycznych, przyjaznych pań mających doświadczenie zawodowe w opiece nad starszymi osobami, do opieki nad seniorami w ich własnych domach w Irlandii.

Oferujemy również pracę osobom z wykształceniem pielęgniarskim (także emerytowanym pielęgniarkom).

Oferujemy pracę stałą na co najmniej 6 miesięcy (w międzyczasie opiekun ma do wykorzystania płatny urlop).

Oferujemy przejrzyste warunki:

  • irlandzką umowę o pracę (ubezpieczenie oraz podatek dochodowy opłacane w Irlandii)
  • płatny urlop (20 lub 24 dni w roku), odpowiednio do liczby przepracowanych miesięcy w roku
  • pracę przez 5 lub 6 dni w tygodniu (minimum 24 godziny wolnego w każdym tygodniu)
  • zero kosztów utrzymania- masz zapewnione darmowe zamieszkanie (prywatny pokój w domu podopiecznego/podopiecznej), wyżywienie, media (w tym internet)
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia w opiece oraz liczby godzin pracy- od 1760 do 2504 euro brutto miesięcznie za od 35 do 48 godzin pracy w tygodniu
  • bezpłatne wsparcie agencji przez cały okres zatrudnienia
  • bezpłatne treningi online
  • zwrot kosztów przelotu do Irlandii
  • wolne w święta lub podwójne wynagrodzenie
  • losowanie nagród pieniężnych!

Znasz kogoś, kto mógłby być zainteresowany naszą ofertą pracy? Poleć naszą agencję i odbierz 200 euro nagrody! Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

Przeczytaj koniecznie opinie naszych Opiekunek

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub krótkiego list motywacyjnego "od serca"