Praca w Danii - Piekarz od zaraz

Stawka

170.00 DKK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Albertslund , Odense , Dania

Opis stanowiska

Praca w Danii - Piekarz

Liczba wakatów: 1
Okres zatrudnienia: od zaraz umowa na czas nieokreślony.
Miejsce pracy: 3400 Hillerød, Dania

Opis pracy: Poszukujemy mężczyzn do pracy na stanowisku Piekarza

  • przygotowywanie produktów zgodnie z przyjętą recepturą,
  • dbałość o jakość i estetykę przygotowywanych produktów,
  • obsługa pieców piekarniczych,
  • przestrzeganie zasad higieny i procedur na stanowisku pracy.

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Doświadczenie 3-4 lata w pracy w piekarni.

Wynagrodzenie: 170 DKK/h, po okresie próbnym wzrost stawki.

Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu.

Zakwaterowanie: zapewnione przez Pracodawce - odpłatne, pokój jedno osobowy.

Oferujemy:

  • Bezpłatne zatrudnienie;
  • Legalną pracę w Danii i wynagrodzenie na czas;
  • Możliwość zakwaterowania;
  • Wszechstronne wsparcie i konsultacje przed wyjazdem oraz w trakcie zatrudnienia.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.