Praca w Danii - Cieśla dachowy

Stawka

160.00 DKK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Albertslund , Odense , Dania

Opis stanowiska

Praca w Danii - Cieśla dachowy
Liczba wakatów: 2

Okres zatrudnienia: od 01.05.2024 do 01.06.2024
Miejsce pracy: 8752 Østbirk

Poszukujemy 2 mężczyzn z doświadczeniem do wykonywania prac związanych z wymianą pokryć dachowych oraz z wykonywaniem pozostałych prac z tym związanych.

Opis pracy:
☑️demontaż starego pokrycia dachowego,
☑️naprawa starej konstrukcji dachu,
☑️wykonanie izolacji,
☑️wykonanie nowego pokrycia dachowego.

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • doświadczenie w pracy jako cieśla dachowy,

Wynagrodzenie: 160 DKK/h (~21,45 EUR) +12,5 % pieniędzy wakacyjnych

Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu.

Zakwaterowanie: BEZPŁATNE zapewnione przez Pracodawcę.

Oferujemy:

  • Bezpłatne zatrudnienie;
  • Legalną pracę w Danii i wynagrodzenie na czas;
  • Możliwość zakwaterowania;
  • Wszechstronne wsparcie i konsultacje przed wyjazdem oraz w trakcie zatrudnienia.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.