Praca przy kwiatach - Holandia - Praca nad morzem - Bez znajomości języka + Dobre zakwaterowanie + Bonusy na święta!

Stawka

1 200.00 - 1 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Ogrodnik , Praca fizyczna

Lokalizacja

Holandia

Opis stanowiska

Prace przy kwiatach, oraz przy przedsiębiorstwach rolniczych oraz ogrodniczych od sadzenia, zbioru poprzez sortowanie i pakowanie produktu do wysyłki.

Zapewniamy stabilne zatrudnienie w Holandii oraz dobre wynagrodzenie. Dodatkowo otrzymasz wiele dodatków zmianowych, a także będą przysługiwały Ci benefity.

Lekka praca w sektorze agro - idealna dla kobiet (obecnie pakowanie i sortowanie cebulek).
Posiadamy również oferty produkcyjne oraz prace fizyczne.
Wolimy łączyć niż dzielić - możliwość wyjazdów w grupach.

Wymagania

- zaświadczenie o niekaralności,
- konto walutowe w euro,
- znajomość języka angielskiego NIE jest wymagana,
- mile widziane doświadczenie na produkcji lub w pracach w sektorze AGRO,
- prawo jazdy będzie dodatkowym atutem,
- umowy podpisywane są na miejscu digitalnie (bardzo ważne jest by mieć aktywny email oraz nr. telefonu).

Nasza oferta

- Atrakcyjna stawka godzinowa dla osóļ na "wiekówce",
- tygodniówki między 270 - 300 euro netto już po odciągnięciach zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu do i z pracy,
- możliwość dodatkowej pracy przy plewieniu w soboty (co sobotę zbierana jest grupa 20 - 30 osób chętnych do dodatkowej pracy, wtedy tygodniówka ok. 400 euro),
- na miejscu czeka już pakiet obuwia, ubrań do pracy, sztućców i talerzy,
- dobre warunki mieszkaniowe (w atrakcyjnej okolicy blisko morza).

Opis wysokości bonusów za czas świąteczno - noworoczny:

"Wiele firm wskazało, że będzie nadal pracować w okresie świątecznym w 51., 52. tygodniu 2022 r. i pierwszym tygodniu 2023 r. i potrzebuje do tego pracowników tymczasowych. Wiemy, że wiele z tych zleceń będzie trwało przez dłuższy czas po świętach w nowym roku.
Dla pracownika, który w okresie świątecznym będzie kontynuował pracę w Holandii, mamy do dyspozycji premię do 300 € (netto)!
Oto schemat bonusowy na nadchodzące święta:

  • Premia 100 EUR dla pracowników tymczasowych, którzy pracują/są dostępni co najmniej od poniedziałku do piątku w 51. tygodniu (od 19 do 25 grudnia 2022 r.)
  • Premia 100 € dla pracowników tymczasowych, którzy pracują/są dostępni co najmniej od poniedziałku do piątku w 52. tygodniu (od 26 grudnia do 1 stycznia 2022 r.)
  • Premia 100 euro dla pracowników tymczasowych, którzy pracują/są dostępni co najmniej od poniedziałku do piątku w tygodniu 1 (2 stycznia do 6 stycznia 2023 r.).

BONUS za powrót/start dla pracowników tymczasowych, którzy rozpoczną pracę w tygodniu 1

  • Premia 100 EUR dla pracowników tymczasowych, którzy rozpoczynają pracę lub są dostępni w poniedziałek 2 stycznia 2023 r.
  • Premia 75 EUR dla pracowników tymczasowych, którzy rozpoczynają pracę lub są dostępni we wtorek 3 stycznia 2023 r.
  • Premia 50 € dla pracowników tymczasowych, którzy rozpoczynają pracę lub są dostępni w środę 4 stycznia 2023 roku.
  • Premia 25 EUR dla pracowników tymczasowych, którzy rozpoczynają pracę lub są dostępni w czwartek 5 stycznia 2023 r.

Premie będą wypłacane w tygodniu następującym, np. za przepracowany tydzień 51, bonus zostanie wypłacone wraz z wynagrodzeniem w tygodniu 52."