Praca Niemcy monter bram garażowych. Zatrudnienie przed świętami lub od Nowego Roku. Darmowe zakwaterowanie

Stawka

2 450.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Krumbach , Augsburg , Krumbach , Niemcy

Opis stanowiska

Praca Niemcy monter bram garażowych. Zatrudnienie możliwe przed świętami lub od Nowego Roku.
Twój zakres obowiązków:

  • montaż i instalacja bram przemysłowych

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy + Auto
  • Znajomość języka niemieckiego A2

Nasza oferta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 15€ brutto plus 28€ netto diety za każdy przepracowany dzień
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony (umowa przetłumaczona na j. polski)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
  • Pomoc w organizacji dokumentów niezbędnych do podjęcia pracy w Niemczech
  • Dodatki urlopowe i premie świąteczne
  • Możliwość pobierania regularnych zaliczek
  • Dodatki za prace zmianowe
  • Ubrania robocze i narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Możliwość wykonywania nadgodzin