Niemcy oferta pracy w zakładzie mięsnym. Od 1900€. Darmowe kwatery. Niemiecka umowa.

Stawka

1 900.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Rzeźnik , HoReCa

Lokalizacja

Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Niemcy oferta pracy w zakładzie mięsnym. Oferta pracy dla dwóch osób w zakładzie mięsnym. Rzeźnik do rozkroju ćwiartek świnek i krówek. Praca w dwóch lokalizacjach: Maintal oraz Waghäusel.

Wymagania:

  • wymagane jest auto na dojazd
  • komunikacja w języku niemieckim
  • doświadczenie w pracy na nożu/podanym stanowisku

Oferujemy:

  • Praca na 1 zmianę
  • stawka podstawowa 13,50€ brutto + 2€ netto diety do każdej przepracowanej godziny
  • Zapewnione zakwaterowanie darmowe - pracownik nie ponosi kosztów
  • umowa na warunkach niemieckich
  • opieka polskojęzyczna
  • posiadamy bank godzin