Praca na produkcji pizzy 13,30 euro brutto– Amstelveen!

Stawka

13.30
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Amsterdam , Rotterdam , Holandia

Opis stanowiska

Lokalizacja: Amstelveen

Opis stanowiska pracy:
- przygotowywanie półproduktów do pizzy jak i ciasta,
- obsługa maszyn,
-pakowanie,
- paletowanie,
- praca na myjce,
-prace na ekspedycji.

Praca odbywa się rotacyjnie na każdym z działów, dzięki temu będziesz mógł nauczyć się nowych umiejętności.

Wymagania

- chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres- minimum 3 miesiące,

- mile widziane prawo jazdy kategorii B- ale nie jest wymagane!

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, - rzetelność i sumienność w wykonywaniu pracy.

Nasza oferta

- atrakcyjne wynagrodzenie 13,30 euro brutto plus dodatki,

- zakwaterowanie,

- legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach,

- stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym,

- ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek,

- pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.