Praca na magazynie dla pary - orderpicker + wózek widłowy (skaner + reachtruck)

Stawka

14.30
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Meppel , Zwolle , Ommen , Holandia

Opis stanowiska

Praca dla pary - magazyn z materiałami ogrodniczymi
Pani - orderpicker z doświadczeniem
Pan - reachtruck(nie cały dzień), pikowanie, wszelkie prace magazynowe.
Jedna zmiana Godziny pracy: przeważnie 11:00-19:00 (zależy od dostaw)

Stawka orderpicker 13,27 - można negocjować w zależności od doświadczenia
Stawka magazynier - 14,20

Wymagana komunikacja w języku angielskim lub holenderskim, u pana uprawnienia na wózek boczny + doświadczenie, u obu osób obsługa skanera.
Praca w Staphorst, rozmowa przed startem pracy więc mile widziane osoby będące już w Holandii i posiadające swoje auto.

Wymagania

- znajomość jezyka angielskiego lub holenderskiego
- doświadczenie na magazynie, jako orderpicker
- doświadczenie w obsłudze skanera
- dostępność do pracy w podanych godzinach
- dostępność do pracy na dłuższy czas

Nasza oferta

- holenderska umowa
- wypłaty tygodniowe
- kontrakty czterotygodniowe
- zakwaterowanie w tej samej miejscowości