Praca kierowca wózka widłowego Austria. dodatki. Premie. 13 i 14 pensja. Zapewnione darmowe kwatery.

Stawka

2 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Kufstein , Austria

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Praca kierowca wózka widłowego Austria. Zarządzanie magazynem, rezerwacje/rezerwacje ruchów materiałowych. Dodatkowo pomoc w inwentaryzacji, doświadczenie w obszarze magazynu będzie dodatkowym atutem.

Wymagania

  • potrzebne auto na dojazd
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • niemiecki A2/B1
  • auto

Nasza oferta

  • współpraca na umowie austriackiej
  • praca od zaraz
  • 26,40 € – dieta dzienna + stawka17,25 €/h brutto
  • mieszkanie za darmo, 100 € koszty operacyjne, tj zużycie.
  • wynagrodzenie ok. 2880 € netto
  • 13. i 14 pensja
  • urlop i premia świąteczna, nadgodziny
  • opieka polskojęzyczna
  • pełne wsparcie kandydatów