Praca dla pomocnika elektryka Niemcy. Praca dla teamów. Monter szaf sterowniczych według schematu. Umowa niemiecka

Stawka

2 100.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Eching , Eching , Freising , Monachium , Niemcy

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pomocnik elektryka

Praca dla pomocnika elektryka Niemcy. Praca dla teamów. Monter szaf sterowniczych według schematu.

Opis stanowiska:

Razem ze swoimi kolegami będziesz produkować systemy energetyczno-techniczne i elektryczne. Będziesz pracować w różnych zespołach oraz konfigurować i okablować rozdzielnice i sterowanie mechaniczne i elektryczne. Dowiesz się także jak przeprowadzać kontrole jakościowe i funkcjonalne. Zyskasz także wgląd w programowanie, instalację i konserwację naszych systemów.

Wymagania

  • znajomość niemieckiego lub angielskiego
  • auto na dojazd
  • doświadczenie w elektronice

Nasza oferta

  • wynagrodzenie 13,50€  + 3€ diety/h
  • darmowa kwatera
  • umowa niemiecka
  • polski koordynator
  • możliwość zaliczek
  • praca od zaraz