Praca dla Pokojowego / Pokojówki w Szwecji

Stawka

9.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Szwecja

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko pokojowego/pokojówki, które znają język angielski i są zainteresowani pracą za granicą. Jeśli jesteś gotowy/a do podjęcia wyzwania, serdecznie zapraszamy do aplikowania! Gwarantujemy stałe wsparcie ze strony polskiego koordynatora.
Podstawowe warunki współpracy:
Stawka: 9-11€/h na rękę (zarobisz nawet 9500 zł na netto!)
Termin: 13.05-15.09.2024 r. lub 08.07-15.09.2024 r.
Miejscowość: Visingsö

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:
  • Sprzątanie pokoi hotelowych
  • Wymiana pościeli
  • Współpraca z innymi pracownikami hotelowymi
  • Dbanie o detale i estetykę

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Nasza oferta

  • Atrakcyjna stawka 9-11€/h na rękę
  • Możliwość zakwaterowania
  • Zatrudnienie na polskiej umowie + delegacje
  • BEZPŁATNE ubezpieczenie na terenie Szwecji
  • Stały kontakt z polskim koordynatorem
  • Zagwarantowane wynagrodzenie do 15-ego dnia każdego miesiąca
  • Możliwość zwrotu kosztu pierwszego dojazdu do 200 €
  • Zaliczki przez pierwszy miesiąc współpracy
  • Zdalna i szybka rekrutacja