Pizzerman – praca w Szwecji

Stawka

12.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Szwecja

Opis stanowiska

Poszukiwany Pizzerman do pracy za granicą! Zobacz co Ci oferujemy, nie czekaj! Zadzwoń po więcej informacji!

Podstawowe warunki współpracy:
  • Stawka: 12-14€/h (zarobisz nawet 11 500 zł na rękę!)
  • Termin: 26.06 - 18.08.2024
  • Miejscowość: Löttorp

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:
  • Praca na stanowisku samodzielnego pizzermana
  • Umiejętność przygotowania pizzy od ciasta do gotowego produktu
  • Współpraca i pomoc kucharzowi zajmującemu się a"la carte

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość reguł HACCP

Nasza oferta

  • Atrakcyjna stawka 12-14€/h na rękę
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie
  • BEZPŁATNE ubezpieczenie na terenie Szwecji
  • Możliwość wyżywienia
  • Zatrudnienie na polskiej umowie + delegacje
  • Stały kontakt z polskim koordynatorem
  • Możliwość zwrotu kosztu pierwszego dojazdu do 200 €
  • Zaliczki przez pierwszy miesiąc współpracy
  • Zdalna, szybka i bezpieczna rekrutacja