Praca dla mężczyzn przy warzywach

Opis stanowiska

Stale poszukujemy mezczyzn do pracy w gospodarstwach warzywnych przy sadzeniu, pielegnacji i zbiorach warzyw w Szwajcarii.

Okres zatrudnienia: praca sezonowa na okres 3  - 9 m - cy
Termin rozpoczenia: styczen 2023

Wymagania

Doswiadczenie w pracy w rolnictwie. Mile widziane doswiadczenie w podobnej pracy za granica.

Nasza oferta

Zarobki 3500 CHF Brutto. Umowe o prace otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy.
Zakwaterowanie zapewnia odplatnie pracodawca.

Brak prowizji za posrednictwo.

Prosimy o Cv w j. niemieckim ze zdjeciem.

Ponadto prosze o dopisanie w Cv nastepujacej zgody, (RODO):

Ich bin damit einverstanden, dass meine Daten zu Rekrutierungszwecken von der Firma ROL-JOB HLIWA Personalvermittlung mit Sitz an der Reussmatt 6 6032 Emmen, Schweiz im erforderlichen Umfang für die Rekrutierung und den Kontakt mit dem Arbeitgeber verarbeitet werden.