Praca dla dekarza w Monachium. Od 2900€. Zapewnione kwatery. Praca do zaraz. Niemiecka umowa. Premie.

Stawka

2 900.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Monachium , Niemcy

Opis stanowiska

Praca dla dekarza w Monachium. Praca na dacharz Niemcy. Ogólne prace blacharskie na dachu i elewacji. Montaż rynien i rur spustowych. Technologia podwójnych szwów stojących – cynk i miedź. Dodatkowo kładzenie papy.

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego (umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • świadectwo czeladnicze; ukończona szkoła w zawodzie dekarza (mile widziane)
  • wieloletnie doświadczenie zawodowe
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech (Bawaria lub Badenia Wirtembergia)
  • mile widziane prawo jazdy i samochód

Nasza oferta