Poszukujemy stolarzy / wykończeniowców - praca od zaraz!

Lokalizacja

Bergen , Bergen , Tromsø , Oslo , Bergen , Norwegia

Opis stanowiska

Na chwilę obecną prowadzimy rekrutację na następujące stanowisko w branży budowlanej:

  • STOLARZ BUDOWLANY
  • WYKOŃCZENIOWIEC

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: od 240 NOK brutto/h
  • 50 godzin tygodniowo
  • Rotacja: 4/2
  • Zakwaterowanie: darmowe
  • zwrot kosztów pierwszego przelotu do Norwegii
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
  • legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace, podpisywaną z norweskim pracodawcą zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy;
  • umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym

Wymagania:

  • posiadanie min. 3 letniego doświadczenia w danym zawodzie, które można potwierdzić referencjami;
  • przesłanie aktualnego cv, na podstawie którego możemy zaprezentować daną osobę norweskiemu pracodawcy;
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.
  • prawo jazdy kat. B (opcjonalnie)