Poszukujemy monterów zraszaczy do pracy w Norwegii - 260 nok brutto/h

Lokalizacja

Bergen , Bergen , Tromsø , Oslo , Bergen , Norwegia

Opis stanowiska

Na chwilę obecną prowadzimy rekrutację na stanowiska:
  • Hydraulik
  • Monter Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych
Miejsce pracy: Bergen

Opis stanowiska:
  • montaż instalacji sanitarnych i kanalizacyjnych oraz grzewczych w budynkach mieszkalnych;
  • praca z rysunkiem technicznym.

Wymagania

  • posiadanie min. 4 letniego doświadczenia w zawodzie, które można potwierdzić referencjami;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego albo norweskiego;
  • przesłanie aktualnego cv, na podstawie którego możemy zaprezentować daną osobę norweskiemu pracodawcy;
  • umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.
  • aktualne prawo jazdy kategorii B,
  • aktualny D-number

Nasza oferta

  • WYNAGRODZENIE: 260 NOK brutto/godzina;
  • 48 godzin tygodniowo;
  • zwrot kosztów pierwszego przelotu do Norwegii;
  • zakwaterowanie: 2000 nok/14 dni (w tym media oraz internet)
  • praca na rotacji
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
  • legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace, podpisywaną z norweskim pracodawcą zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy.
  • umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym;
  • Czas trwania projektu: min. 6 miesięcy.

Zapraszamy do przesłania swojego aktualnego cv oraz dołączenie klauzuli