POMOCNIK ODLEWNICZY/ POMOCNIK OBSLUGI PIECA ODLEWNICZEGO-bez doświadczenia/niemiecka umowa/darmowe zakwaterowanie

Lokalizacja

Gießen , Giesen , Niemcy

Opis stanowiska

Pomocnicy przygotowują formy pod odlewy bloków silnika, pobierają próbki z wytopów z piecy, czyszczą formy odlewnicze po odlewie, jeżdżą wózkami widłowymi lub obsługują amajzy i suwnice
Mogą być przydzieleni na wysyłki, mogą również zajmować się czyszczeniem patelni odlewniczych. Wszystko zależy na jaki dział konkretnie trafia. Każda z wykonywanych prac nie wymaga doświadczenia.

Wymagania

-Znajomość j.niemieckiego w stopniu komunikatywnym
-Mile widziane prawo jazdy+auto-dodatek gratyfikacyjny
-Dyspozycyjność na dłuższy wyjazd
-Sprawność fizyczna

Nasza oferta

-Stawki godzinowe-do 20 euro/h+dodatki+dieta
-Niemiecka umowa o pracę
-Darmowe zakwaterowanie
-Ilość h miesięcznie, grafik pracy 160-180h obowiązkowe 3 zmiany w systemie rotacyjnym 321
-Wsparcie ze strony Koordynatorów