Pomocnik elektryka

Lokalizacja

Greifswald , Niemcy

Poszukujemy pracowników na stanowisko pomocnika elektryka do pracy w Greifswaldzie.
Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Miejsce pracy: Greifswald (Niemcy)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: ES/ppv/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Montaż i obróbka mniejszych części mechanicznych i elektromechanicznych na płaskich modułach
Wykonywanie prac związanych z przykręcaniem
Prace lutownicze w różnych konstrukcjach
Przyklejanie etykiet
Montaż modułów płaskich na stole montażowym
Inne działania w procesie produkcji elektroniki

Wymagania:

Ukończona praktyka zawodowa w dziedzinie elektroniki lub mechaniki lub porównywalne doświadczenie
Osoby zmieniające zawód są również mile widziane
Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego Elastyczność

Oferujemy:

Zatrudnienie na pełny etat
Umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
Wynagrodzenie godzinowe brutto od 11,15 euro
Dodatek urlopowy i świąteczny
Pomoc w znalezieniu pokoju lub mieszkania
Kurs języka niemieckiego w formie zajęć grupowych lub indywidualnych
Pomoc w tłumaczeniu i wypełnieniu dokumentów oraz nawiązaniu kontaktów z urzędami i instytucjami
Pełne świadczenia socjalne - wszystkie składki i podatki płacone są w Niemczech
Możliwości rozwoju zawodowego i długotrwałej współpracy

Zainteresowanych kandydatów proszę o przesłanie CV.