Pomoc kuchenna

Stawka

14.26
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Venlo , Holandia

Opis stanowiska

  • praca w kuchni na terenie parku wypoczynkowego
  • sprzątanie, zmywanie naczyń
  • krojenie, porcjowanie produktów
  • uzupełnianie zapasów, rozpakowanie dostaw
  • wszystkie inne czynności związane z utrzymaniem czystości i przygotowaniem posiłków
  • stawka € 14,26 brutto
  • praca na terenie parku wypoczynkowego Maasbree k/ Venlo

Wymagania

  • motywacja i dobra organizacja pracy
  • j. angielski B1
  • prawo jazdy Kat B - mile widziane lub rower na dojazd do pracy
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Nasza oferta

• Holenderską umowę o pracę
• wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
• wypłaty tygodniowe na konto
• wypłacane dodatki zmianowe, urlopowe i wakacyjne
• opieka polskich koordynatorów
• odpłatne ubezpieczenie
• zapewniamy odpłatne mieszkanie (pokoje 2 osobowe) Wi-Fi
• transport do pracy w NL: auto firmowe lub rower

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.