Pokojówka - Francja

Kategoria

Pokojówki , HoReCa

Lokalizacja

Francja , Anglia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy - wiemy, jak dopasować do siebie brakujące elementy układanki. Działamy z powodzeniem na rynku polskim i francuskim. Naszą mocną stroną jest zespół ludzi kochających to co robią i podchodzących do pracy z pełnym zaangażowaniem. Poszukujemy dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych pracowników w branży budowlanej.

Miejsce pracy: Francja
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego GRH Polska (nr licencji 16998) od wielu lat działającą na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych. Skutecznie łączymy pracodawców z pracownikami, wybierając najlepiej dopasowaną ofertę pracy.

Aktualnie dla naszych klientów - HOTELI zlokalizowanych w atrakcyjnych turystycznie regionach FRANCJI poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

PRACOWNIK HOTELOWY

sezon letni 2023

Co mamy do zaoferowania?

Polską umowę o pracę tymczasową

Możliwość załatwienia wszystkich kwestii formalnych online przed wyjazdem

Gwarancję bezpłatnego zakwaterowania

Pracę w wymiarze minimum 35 h tygodniowo

Pewną stawkę min. 11,52 euro/h (1600 - 1700 euro netto/msc.)

Dodatkowo płatne nadgodziny

Polskie ubezpieczenie zdrowotne i społeczne

Zwrot kosztów badań i odzieży roboczej

Dodatek w wysokości 10% wynagrodzenia brutto - za urlop wypoczynkowy

Zwrot za dojazd w wysokości 150 euro

Premiowane polecenie nowego kandydata lub powrót na kolejny sezon

Wsparcie polskiego koordynatora

Czego oczekujemy?

Doświadczenia na stanowisku pokojowego lub pokrewnym

Znajomości języka angielskiego lub francuskiego

Dyspozycyjności na cały sezon letni

Jaki jest zakres obowiązków?

Sprzątanie pokoi hotelowych zgodnie z wyznaczonymi standardami

Utrzymywanie porządku w  przestrzeniach wspólnych

Wymiana pościeli, ręczników, uzupełnianie kosmetyków

Działamy w pełni transparentnie  - wszystkie informacje dotyczące zasad współpracy z nami i warunków zatrudnienia u klienta otrzymasz w ofercie.

Wyślij CV przez formularz na naszej stronie

lub skontaktuj się z nami telefonicznie (w godzinach 8:00 - 16:00):

+48 789 365 553

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami