Personel sprzątający

Stawka

11.40 - 13.05
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Pokojówki , HoReCa

Lokalizacja

Apeldoorn , Anglia

Opis stanowiska pracy

Na tym stanowisku, wraz ze swoim zespołem, będziesz zajmować się sprzątaniem pokoi hotelowych i powierzchni ogólnych w hotelu w Apeldoorn/Zwolle/Deventer

W ramach tej pracy wykonywane są następujące zadania;

  • Ścielenie łóżek;
  • Gruntowne sprzątanie łazienek;
  • Odkurzanie pokoi, sal konferencyjnych i powierzchni ogólnych.
  • Utrzymywanie porządku według standardów
  • Jest to praca od 32 do 40 godzin tygodniowo, w różnych dniach i godzinach.

Kim jesteś?

  • Jesteś osoba która szybko się uczy, zmotywowaną i rzetelną?
  • jesteś dostępna/dostępna od zaraz?
  • Jesteś osobą która lubi nowe wyzwania?
  • Rozmawiasz w języku angielskim w stopniu komunikatywnym

W takim razie jesteś kandydatem którego szukamy!!

Co oferujemy?

My ze swojej strony możemy zaoferować Ci :

  • pracę z elastycznym harmonogramem na długi okres czasu
  • stawkę godzinową od 11,44 € w zależności od wiedzy i doświadczenia.
  • możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego.

O nas

Pracodawca zajmuje się utrzymaniem czystości w różnych hotelach w Holandii. Praca na tym stanowisku będzie odbywać się w Apeldoornn/Zwolle/Deventer

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Chciałbyś otrzymać więcej informacji?

Koniecznie skontaktuj się z nami !!