Piaskarz przemysłowy, Londerzeel, Belgia

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Londerzeel , Belgia

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to agencja rekrutacyjna, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców.

Dla naszego Klienta - firmy specjalizującej się w galwanizacji i lakierowaniu elementów konstrukcji metalowych- poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Piaskarz przemysłowy

Miejsce pracy: Londerzeel, Belgia

Zakwaterowanie: zapewnione

Miejsce pracy: Belgia, Londerzeel

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • prace przygotowawcze do piaskowania
  • usuwanie starego pokrycia z różnego rodzaju powierzchni: metalowych, betonowych i drewnianych,
  • piaskowanie
  • zabezpieczanie środkami antykorozyjnym
  • pakowanie polakierowanych części
  • praca ciężka - fizyczna
  • praca na dwie zmiany(6 - 14, 14 - 22) + 10% dodatek do zmian

Wymagania:

  • doświadczenie minimum roczne na stanowisku piaskarza
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność lakierowania powierzchni
  • siła fizyczna oraz gotowość do ciężkiej pracy fizycznej
  • mile widziane prawo jazdy lub gotowość do dojazdu do pracy rowerem

Oferujemy:

  • zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach, gwarantowane 39 h pracy tygodniowo
  • stawkę: do uzgodnienia w zależności od doświadczenia
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku ok. 4150 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku ok. 2250 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod
  • warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 95 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 145€/tydzień
  • (pokój 1-osobowy)
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Prosimy o przesyłanie cv w języku angielskim.

W razie pytań prosimy o kontakt meilowy lub telefoniczny:

0048 572 325 580, 0048 786 865 894, 0048 503 028 187.