Piaskarz

Kategoria

Piaskarz , Warsztat

Lokalizacja

Oppenau , Niemcy

Doll Fahrzeugbau jest jedną z wiodących firm zajmujących się konstrukcją ciężkich samochodów ciężarowych i pojazdów transportowych, a także rozwiązań transportowych dla lotniczego transportu towarowego. Doll Fahrzeugbau ma 3 zakłady, dwa w Niemczech i jeden w Ameryce.

Piaskarz

Miejsce pracy: Oppenau (Niemcy)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: MZ/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

- Piaskowanie części metalowych stosowanych w konstrukcji przyczep odbywa się w kabinie lub na zewnątrz fabryki

- Nie jest wymagany respirator.

Wymagania:

- A2/B1 język niemiecki

- Narodowości: DE-PL-RO

- Prawo jazdy + Auto będzie zaletą

Oferujemy:

- 15,18 euro brutto za godzinę

- 20,00 € dieta dzienna

- 173 godziny pracy w miesiącu

- miesięczny dochód netto z progiem podatkowym 1: 2 300,00 €

- Darmowy pobyt w pokojach 2osobowych, w 1osobowych 4.00 euro za dobę