Piaskarz 12,50 euro / godz. brutto + dodatki finansowe

Lokalizacja

Tilburg , Veghel , Holandia

Opis stanowiska

Praca przy piaskowaniu elementów różnymi metodami, stosowanie podkładu, gruntowanie, szlifowanie, przygotowanie do natryskiwania.

Wymagania

Wymagane jest doświadczenie w piaskowaniu, komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego.

Nasza oferta

Stawka 12,50 euro / godz. brutto, w stawkę wynagrodzenia nie jest wliczony dodatek wakacyjny 8%, który jest kumulowany i wypłacany dodatkowo.

Praca od poniedziałku do piątku, czasem w soboty, w trybie II-zmianowym, dodatkowo 14% w przypadku pracy na II zmianę, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

W przypadku zakwaterowania służbowego transport na terenie Holandii na trasie miejsce zakwaterowania - miejsce wykonywania pracy jest bezpłatny. W przypadku zakwaterowania prywatnego zwrot kosztów dojazdu.

Możliwość podpisania porozumienia odnośnie kosztów eksterytorialnych, skutkującym zwiększeniem wynagrodzenia netto.

Oferujemy tygodniowe wynagrodzenie, możliwość zakwaterowania, opiekę koordynatorów, długotrwałą współpracę.