Pakowanie warzyw z przeznaczeniem na mrożonki, bez wiekówki

Stawka

13.27
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Waalwijk , Holandia

Opis stanowiska

  • pakowanie warzyw z przeznaczeniem na mrożonki
  • stawka brutto € 13,27
  • praca w systemie 3 zmiany
  • praca w hali, pakowanie i przepakowywanie warzyw z przeznaczeniem na mrożonki, praca przy stole, taśmie i kole w temperaturze nie mniejszej niż +3 stopnie w zależności od działu.
  • mycie maszyn
  • właściwa realizacja powierzonych zadań

Wymagania

  • motywacja, dobra organizacja pracy
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego, j. angielskiego lub j. holenderskiego/ mile widziana lecz nie wymagana
  • prawo jazdy kat. B/ dodatkowym atutem lub dojazd do pracy rowerem ok. 6 km

Nasza oferta

  • holenderska umowę o pracę
  • wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
  • wypłaty tygodniowe na konto
  • wypłacane dodatki urlopowe i wakacyjne
  • opieka polskich koordynatorów
  • zapewniamy odpłatne mieszkanie (pokoje 2 osobowe) WiFi
  • transport do pracy w NL: rower, auto firmowe lub transport do pracy