Pakowacz wyrobów mięsnych bez j. niemieckiego! Niemcy

Stawka

12.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Ludwigslust , Niemcy

Opis stanowiska

  • pakowanie wyrobów wędliniarskich (mięsa)
  • przygotowanie produktów do wysyłki zgodnie z zamówieniami
  • czyszczenie sprzętu

Wymagania

  • chęć do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziany samochód na wyjazd
  • doświadzczenie w branży mięsnej

Nasza oferta

  • niemiecka umowa o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • możliwość wyjazdu w parach
  • stawka 13€ b/h
  • zakwaterowanie
  • opieka polskiego koordynatora

KRAZ 6760

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Carpediem Poland Sp. z o.o. ul. Opolska 30, 46-060 Prószków

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji organizowanej przez Carpediem Poland Sp. z o.o. ul. Opolska 30, 46-060 Prószków

KRAZ 6760