Komisjonowanie napoi Pick by Voice w Poczdamie stawka 14,15 brutto/h

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Berlin , Potsdam , Wustermark , Niemcy

Opis stanowiska

(oferta z zakwaterowaniem koszt 240€/miesięcznie )

Praca znajduje się w miejscowości Poczdam (145 km) od Kostrzyna nad Odrą oraz (115km) od Słubic

Headway Logistic
składa możliwość zatrudnienia w miejscowości Poczdam jako komisjoner w branży napojowej przy pomocy słuchawki oraz wózka elektrycznego w systemie trzyzmianowym.

kompletowanie zamówień i przygotowywanie do wysyłki.

Wymagania

• ukończone 18 lat,
• znajomość liczebników w języku niemieckim,
• własny samochód,
• motywacja i chęć do pracy,
• doświadczenie na podobnym stanowisku.

Nasza oferta

oferta pracy w oparciu o niemiecką umowę,
po przepracowaniu 24 miesięcy umowa przechodzi na czas nieokreślony,
ubezpieczenie zdrowotne w niemieckiej kasie chorych,
odprowadzanie wszelkich składek do niemieckiego systemu ubezpieczeń społecznych,
możliwość pobierania świadczeń rodzinnych dla dzieci (kindergeld),
system pracy trzyzmianowy, od pn do pt,
• premia za wydajność,
• płatny urlop 24 dni w skali roku,
• opiekę i pomoc polskiego koordynatora,
• pełny etat wynosi 151,67 godzin miesięcznie, (AZK),
• stawka 14,15€/h, zarobki 1700€ do 1900€ /netto miesięcznie,
• koszt zakwaterowania wraz z mediami płatne 240€ miesięcznie. Opłata pobierana z wynagrodzenia,