Osoba sprzątająca dom Seniora 50km od Kassel min. 1.300 € netto zakwaterowanie

Stawka

1 300.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Pokojówki , HoReCa

Lokalizacja

Kassel , Niemcy

Opis stanowiska

       Praca w charakterze osoby sprzątającej w prywatnym domu opieki dla seniorów

  • sprzątanie pokoi, łazienek
  • sprzątanie korytarzy, pomieszczeń gospodarczych
  • ogólne prace porządkowe

Wymagania

  • znajomości języka niemieckiego (tylko podstawy komunikacji)
  • motywacji i chęci do podjęcia pracy za granicą

Nasza oferta

  • zakwaterowanie (Pokój jednoosobowy) Kuchnia i łazienka wspólna
  • zatrudnienie na pełen etat
  • praca 5 dni w tygodniu (poranna zmiana 6:00 -14:00)
  • atrakcyjne warunki finansowe min 1300 EUR Netto(klasa podatkowa 1) po odciągnięciu zakwaterowania
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz, na dłuższy okres czasu
  • umowa bezpośrednio od niemieckiego pracodawcy, wszystkie świadczenia