Opiekun/Opiekunka od 22.09. dla Pana, KOMUNIKATYWNY niemiecki 1650€ na rękę! Osobna łazienka, Bawaria

Opis stanowiska

OPIEKUNKA/OPIEKUN dla spokojnego Pana od 22.09., 96050 Bamberg (miasto, ok. 70 tys. mieszkańców, 50 km na północ od Norymbergi).

Opiekunka/Opiekun z KOMUNIKATYWNĄ znajomością języka niemieckiego 1650 Euro / mies. netto („na rękę”).

Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pan, 63 lata, 176 cm, 83 kg.
Podopieczny cierpi na chorobę Parkinsona, profilaktycznie nosi pieluchy. Z powodu swojej choroby ma zaburzenia związane z mową i niewielki problemy pamięcią krótkotrwałą (ok.10%).

Porusza się za pomocą balkonika, w przypadku gorszej formy potrzebuje wsparcia podczas wstawania (podania ręki)

Podopieczny potrzebuje pomocy podczas podstawowej pielęgnacji, ubierania/rozbierania się oraz kąpieli (łazienka wyposażona w krzesełko prysznicowe).

Nie ma regularnej opieki w nocy – tylko w nagłych przypadkach.

Podopieczny mieszka sam w domu.  Przy schodach zamontowany jest Treppenlifter.
Sklepy w odległości 500 m.

Przebieg dnia:  pobudka ok. 7-8:00, poranna pielęgnacja, 10:00 śniadanie,11:00 podanie lekarstw, 12-13:00 obiad, 14:00 podanie leków, kolacja w razie  potrzeby, przygotowanie do snu i oglądanie TV przed snem.

Podopieczny  w ciągu dnia dużo śpi i ogląda TV.

Do dyspozycji Opiekunki/Opiekuna: własny pokój, łazienka, Internet.
Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki/Opiekuna będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, m.in. bieżące utrzymywanie czystości w domu, robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie itd.;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu się, myciu/kąpieli;
-towarzyszenie w życiu codziennym, m.in. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, przypominanie o wzięciu leków itp.

Organizujemy i oplacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.