Opiekunka z prawem jazdy do mobilnego małżeństwa z pieskiem / Numer oferty: K/01277

Stawka

1 550.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Hamburg , Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 29/12/2023

Język : dobry
Miejscowość: Dassendorf - ok. 40km od Hamburga

Status: zastępstwo
Numer oferty: K/01277

Opis oferty:

Poszukujemy opiekunki z prawem jazdy oraz dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad małżeństwem mieszkającym w Dassendorf (kod pocztowy: 21521)

Podopieczni są pacjentami mobilnymi – poruszają się samodzielnie lub przy wsparciu rollatora.
Senior ma problemy ze wzrokiem (jaskra), ma również bóle kręgów szyjnych.
Podopieczna ma problem z mobilnością prawej ręki/ramieniem (niedowład prawej ręki).
Oboje cierpią na początkową demencję, osłabienie mięśni oraz inkontynencję.
Senior stara się wiele czynności wykonać samodzielnie (higiena), natomiast pacjentka wymaga wsparcia i asekuracji podczas czynności higienicznych.
Na miejscu jest również mały piesek – do opiekunki należy wychodzenie na spacer ze zwierzakiem.

Do zadań opiekunki należy wykonywanie obowiązków domowych (m.in. sprzątanie, pranie, prasowanie; gotowanie, robienie zakupów) oraz pomoc i asekuracja podopiecznych podczas codziennych czynności domowych i pielęgnacyjnych.
Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój z dostępem do internetu, telewizją oraz osobną łazienkę.
Piękna i spokojna okolica, mnóstwo terenów spacerowych.

Stawka: 1500/1750€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty (w zależności od stopnia znajomości języka; doświadczenia)

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.