Opiekunka z PODSTAWAMI niemieckiego do 20.02. dla 63-letniej Podopiecznej, Wynagrodzenie 1700€/mies.na rękę!

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Berlin , Hamburg , Bremerhaven , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka dla 63-letniej Pani od 20.02., 25881 Tating (Szlezwik-Holsztyn, miejscowość z liczbą mieszkańców ok. 900., położona 116 km na zachód od Kiel).

Opiekunka z podstawową znajomością języka niemieckiego 1700 EURO/mies. „na rękę”.

Do opieki Pani, 63 lata, 175 cm, 60 kg.
Podopieczna cierpi na stwardnienie rozsiane.

Porusza się na wózku inwalidzkim, wymaga transferu na wózek.

NIE MA inkontynencji.
NIE MA demencji.

Podopieczna potrzebuje pomocy podczas podstawowej pielęgnacji, kąpieli (odbywa się ona na krzesełku prysznicowym lub wózku inwalidzkim), ubierania/rozbierania oraz towarzyszenia w toalecie (w nocy konieczność 1 wizyty w WC między godz.2-3:00).

Pani mieszka w domu (gospodarstwo rolne). Na tej samej posesji mieszka 2 synów oraz 2 pracowników (w oddzielnej części mieszkaniowej), ma kota. Zakupy są robione przez synów.

Przebieg dnia Podopiecznej: pobudka ok. 7:00, transfer na wózek, poranna pielęgnacja na wózku, śniadanie dla wszystkich domowników (synowie sprzątają po zakończeniu),12:00 obiad dla wszystkich domowników (synowie sprzątają po zakończeniu), 13:00 wizyta w toalecie, odpoczynek do 16:00 - pauza dla Opiekunki, 18:00 wizyta w toalecie, 19:00 kolacja tylko dla Podopiecznej, ok. 23:00 Podopieczna chodzi spać.

Do dyspozycji Opiekunki: własny pokój, łazienka, internet.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, bieżące utrzymywanie czystości, pranie, prasowanie itd.;
-towarzyszenie Podopiecznej w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu się, myciu/kąpieli, towarzyszenie w toalecie, transfer;
-towarzyszenie w życiu codziennym, m.in.wspólne spożywanie posiłków, rozmowy.

Wymagania

-podstawowa znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.