Opiekunka seniorów (zatrudnienie w Niemczech)

Lokalizacja

Aachen , Alsdorf , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Poszukujemy opiekunki do pacjentki przed 90. r. ż., która cierpi na demencję, niewiele chodzi, ma inkontynencję i choroby układu krążenia. Do pacjentki regularnie przychodzi pielęgniarka. Pani je większość posiłków, spokojnie przesypia noce i nie ingeruje w pracę opiekunki.
  • Do zadań opiekunki będzie należało wsparcie pacjentki w codziennych aktywnościach, takich jak przebieranie, dbanie o higienę osobistą oraz wykonywanie obowiązków domowych, np. utrzymanie porządku, pranie, robienie zakupów, gotowanie i podawanie posiłków, zmiana pościeli itd. Dodatkowe informacje (po polsku) u koordynatora.

Wymagania

Wymagamy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (opieka). Mile widziana komunikatywna znajomość niemieckiego. Oczekujemy szybkiego podjęcia pracy.

Nasza oferta

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.
  • Ubezpieczenie zdrowotne wyłącznie w niemieckiej kasie chorych.
  • Składki emerytalne, rentowe, pielęgnacyjne, wypadkowe, bezrobotne w Deutsche Rentenversicherung.
  • Zwrot kosztów podróży za okazaniem faktury.
  • Darmowy transfer z dworca autokarowego lub DB do miejsca pracy i z miejsca pracy do miejsca odjazdu.
  • Bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do Internetu.
  • Wsparcie koordynatora i ustalony czas wolny.