Opiekunka osób starszych od 29.06., Aachen, LEKKIE ZLECENIE, Osobna łazienka, WYSOKIE wynagrodzenie 1900€ na rękę!

Stawka

1 900.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Bonn , Aachen , Bochum , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla samodzielnego małżeństwa od 29.06., 752072 Aachen (miasto uzdrowisko z liczbą mieszkańców 249 tys., przy granicy z Belgią i Holandią, Nadrenia Północna-Westfalia).

LEKKIE ZLECENIE - głównie  pomoc w gospodarstwie domowym, wsparcie jedynie w razie potrzeby!

Opiekunka z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy (manualną skrzynia biegów) 1900 Euro/mies. netto ("na rękę").
Palenie możliwe na zewnątrz.

Do Opieki Pan, 89 lat, 183 cm, 72 kg.
Podopieczny cierpi również na nadciśnienie, częściową inkontynencję (nosi pieluchy), początki spokojnej demencji (zapomina się), nosi aparat słuchowy.

Jest osobą mobilną porusza się bez środków pomocniczych - sam wstaje.

Do Opieki Pani, 89 lat, 165 cm, 48 kg.
Podopieczna cierpi na nadciśnienie, częściową inkontynencję (nosi pieluchy), ma spokojną demencji (zapomina się, miewa zaburzenia co do czasu, dużo czasu spędza w łóżku).

Porusza się za pomocą balkonika - sama wstaje.

Podopieczni  są bardzo samodzielni jak na swój wiek - samodzielnie wykonują podstawową pielęgnację/kąpią się, korzystają z toalety, potrzebują jedynie pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego i podczas ubierania/rozbierania się.

NIE MA opieki w nocy.

Przebieg dnia: 8-9:00 pobudka, samodzielna poranna pielęgnacja, śniadanie, później Pan czyta gazety lub korzysta z komputera, Pani wraca do łóżka, 13-14:00 obiad, drzemka, kawa/ciasto wg potrzeby, 19-20:00 kolacja, po kolacji Seniorka samodzielnie kładzie się już spać, Senior ok. 22:00.

Seniorzy mieszkają w domu, zajmują część mieszkaniową na 1 piętrze o powierzchni ok. 140m2 . W łazience znajduje się krzesełko prysznicowe.
Sklepy znajdują się w odległości ok. 15 min pieszo.

Do dyspozycji Opiekunki: własny pokój, własna łazienka, Internet.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, przygotowywanie świeżych ubrań itp.);
-pomoc w  wykonywaniu codziennych czynności (pomoc podczas ubierania/rozbierania się);
-towarzyszenie w życiu codziennym, np.wspólne spożywanie posiłków, przypominanie o wzięciu lekarstw, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.