Opiekunka/Opiekun od 12.04. dla pana Günthera, Wynagrodzenie 1700€ na rękę! POMOC DOMOWA na miejscu

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Opis stanowiska

Opiekunka/Opiekun osób starszych dla Seniora od 12.04., 66571 Eppelborn(miasto z liczbą mieszkańców  ok. 18 tys., położone przy granicy z Francją, 29 km od Saarbrücken, kraj związkowy Saara).

Niepaląca/niepalący Opiekunka/Opiekun z mocno komunikatywną  znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy 1700 Euro/mc netto ("na rękę”).

Do opieki pan Günther,  lat 86, 168 cm, 70 kg.
Podopieczny cierpi na niewydolność serca i raka płuc (jest w trakcie chemioterapii).

Senior porusza się za pomocą balkonika – NIE potrzebuje  wsparcia podczas wstawania.

NIE MA opieki w nocy.
NIE MA inkontynencji.
NIE MA demencji.

Senior potrzebuje wsparcia podczas kąpieli i  ubierania/rozbierania się, samodzielnie korzysta z toalety.

3 x w tygodniu przychodzi Pflegedienst.

1 x w tygodniu przychodzi POMOC DOMOWA.

Przebieg dnia: pobudka, 9:00 śniadanie, 12:00 obiad, odpoczynek do 14:00, 17:30 kolacja.

Podopieczny mieszka sam w domu z ogrodem. Córka mieszka w Ulm.
Sklepy w odległości ok. 450 m (ALDI).

Senior jest bardzo miła i towarzyską osobą, lubi gotować i piec, interesuje się fotografią i przyrodą.

Do dyspozycji Opiekunki/Opiekuna własne PIĘTRO: pokój, oddzielne WC z umywalką, TV, Internet.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki /Opiekuna będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, m.in. zakupy, gotowanie i przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie, sprzątanie itd.;
-pomoc Podopiecznemu przy wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy kąpieli, ubieraniu/roznieraniu się;
-towarzyszenie Podopiecznemu w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-prawo jazdy

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.