Opiekunka od 8.03. dla 90-letniej Seniorki BEZ demencji, KREFELD, osobna łazienka, 1700€/mies.+100€ PREMII!

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Bonn , Bochum , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla miłej Seniorki od 8.03.47804 Krefeld OT Forstwald (Nadrenia-Północna Westfalia, dzielnica Krefeld położona 6 km od centrum miasta, ok. 25 km od Düsseldorf).

Opiekunka z  mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz PRAWEM JAZDY (automatyczna skrzynia biegów) 1700 EURO/mies. netto („na rękę”) + 100 EURO Premii Wielkanocnej!
Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani, 90 lat, 170 cm, 95 kg.

Seniorka cierpi na nadciśnienie, choroby układu krążenia oraz zatrzymywanie się wody w nogach (obrzęki nóg), miewa zadyszkę (jest to związane z wiekiem), nosi aparat słuchowy.

Porusza się za pomocą balkonika - wstaje sama - nie potrzebuje pomocy podczas wstawania.

Nie ma inkontynencji.
Nie ma opieki w nocy.
Nie ma demencji.

Seniorka samodzielnie się myje i korzysta z toalety, potrzebuje pomocy podczas kąpieli, ubierania/rozbierania się.

2 x dziennie przychodzi Pflegedienst - zakładanie/ściąganie pończoch uciskowych.

Podopieczna mieszka sama w domu. Łazienka wyposażona jest w krzesełko prysznicowe.

Przebieg dnia: pobudka ok. 7-7:30, poranna pielęgnacja,  śniadanie, 12-13:00 obiad, ok. 18:00 kolacja, ok. 23:00 Seniorka samodzielnie kładzie się spać.

Do dyspozycji Opiekunki: własny pokój, łazienka, Internet.
Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie domu, tj. robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, bieżące utrzymywanie czystości, pranie, prasowanie;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności (pomoc podczas kąpieli, ubierania/rozbierania się);
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy,  krótkie spacery, przypominanie o wzięciu leków.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-prawo jazdy

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.