Opiekunka od 8.02. dla pani Edeltraud, SPRAWDZONE miejsce, MONACHIUM, Wynagrodzenie 1600€/mies. na rękę!

Stawka

1 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Augsburg , Ingolstadt , Dachau , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla spokojnej Seniorki od  08.02., 80937 Monachium (dzielnica Milbertshofen – północna część miasta).

SPRAWDZONE ZLECENIE - możliwy kontakt z obecną Opiekunką.

Opiekunka z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1600 Euro/mies. netto („na rękę”)!

Do opieki Pani Edeltraud, 82 lat, 160 cm, 60 kg.
Podopieczna cierpi na osłabienie związane z wiekiem i demencję (zapomina się, jest przy tym miła, czasami denerwuje się sama na siebie, gdy nie może znaleźć odpowiedniego słowa).

NIE MA inkontynencji.
NIE MA opieki w nocy.

Seniorka jest MOBILNA i porusza się SAMODZIELNIE bez środków pomocniczych.

Podopieczna potrzebuje pomocy przy kąpieli , podstawową pielęgnację, ubieranie/rozbieranie i toaletę wykonuje samodzielnie.

3x w tygodniu (wtorki, czwartki, piątki) Seniorka przebywa w Tagespflege (domu opieki dziennej).

Podopieczna mieszka sama w domu wielorodzinnym.
Sklepy i punkty usługowe znajdują się w pobliżu.

Mile widziana przyjazna, empatyczna i komunikatywna Opiekunka.

Do dyspozycji Opiekunki: własny pokój, TV, Internet.
Czas wolny zapewniony – harmonogram do ustalenia na miejscu.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. bieżące utrzymywanie czystości w domu, robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie sprzątanie;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy kąpieli;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, towarzyszenie, przypominanie o wzięciu leków.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.