Opiekunka od 23.07. dla MOBILNEJ pani Therese, OSOBNA ŁAZIENKA, Wynagrodzenie 1750€ na rękę!

Stawka

1 750.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla Seniorki  od 23.07.60486 Lörrach Brombach (Badenia-Wirtembergia, miejscowość z liczbą mieszkańców ok. 47 tys., położona przy granicy z Szwajcarią).

Opiekunka z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy (automatyczna skrzynia biegów) 1750 Euro/mies. netto („na rękę”).
Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki pani Therese, 85 lat.

Podopieczna cierpi na osłabienie związane z wiekiem, inkontynencję (nosi pieluchy) i demencję (ma problemy z pamięcią krótkotrwała, bywa zdezorientowana co do czasu, czasami błądzi na własnej ulicy dlatego należy jej towarzyć podczas spacerów, wciąż rozpoznaje większość ludzi ze swojego otoczenia), nosi aparat słuchowy.

NIE MA opieki w nocy.

Seniorka porusza się za pomocą laski lub balkonika - sama wstaje.

Podopieczna zazwyczaj samodzielnie wykonuje podstawową pielęgnację/kąpiel, ubiera/rozbiera się oraz korzysta z toalety - należy ją jedynie wesprzeć przy wykonywaniu tych czynności/poinstruować.

Mile widziane zachęcanie Seniorki do spotkań w grupie Seniora, wizyt u znajomych/rodziny.
Podopieczna bez problemu  może zostać sama w domu kilka godzin/pół dnia.

MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA  CATERINGU (obiad).

W razie potrzeby przychodzi POMOC DOMOWA.

Podopieczna mieszka  w domu, 120 m2 wraz z kotką - Opiekunka karmi kotkę i sprząta kuwetę. Łazienka wyposażona jest w krzesło prysznicowe.
Sklepy i punkty usługowe znajdują się w odległości ok. 15 min pieszo (EDEKA).

Do dyspozycji Opiekunki: własny pokój, własna łazienka, TV, Internet, samochód BMW 1.
Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa  domowego, tj. zakupy, gotowanie i przygotowywanie posiłków (OBIADY MOGĄ BYĆ ZAMAWIANE), bieżące utrzymywanie czystości w domu, pranie;
-instruowanie/ewentualna pomoc podczas wykonywania codziennych czynności, tj. mycie/kąpiel, ubierania/rozbierania się, korzystania z toalety.
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. organizacja dnia, wspólne spożywanie posiłków, towarzyszenie, przypominanie o wzięciu leków, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich, spacery i  wycieczki, rozmowy, wspólne oglądanie TV.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-prawo jazdy

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.